Bezrámové zasklené konštrukcie

Naša spoločnosť ponúka aj bezrámové zasklené koštrukcie - stenové, dverové a kombinované.

                           

Bezrámové steny sú charakteristické veľkými presklenými plochami, bez nutnosti použitia profilov z hliníka alebo ocele. Jednotlivé sklá sa kotvia do podlahy a do stropu, prípadne navzájom medzi sebou špeciálnymi kotviacimi prvkami, ktoré nepôsobia rušivo a do popredia sa dostáva samotné sklo. Bezrámové steny je možné vyhotoviť ako pevné či skladacie zasklené deliace steny alebo ako steny v kombinácií s dverami.Dvere môžu byť aj samostatné jednokrídlové alebo dvojkrídlové v rôznych prevedeniach (otváravé, posuvné, kyvné, ...) podľa prevádzky či priestorových nárokov. Celý systém dopĺňa široká škála príslušenstva pre zabezpečenie dokonalej funkčnosti. Ide o kovania, madlá, a kotviace prvky rôznych tvarov a povrchových úprav, samozatvárače, elektrozámky a rôzne tesnenia.

Bezrámové steny si nájdu svoje uplatnenie v administratívnych a obchodných priestoroch ako deliace presklené steny alebo vstupné portály do obchodných priestorov.

Sklo je nadčasový prvok, ktorý vďaka čistým a vzdušným líniam umožňujúcim prirodzené osvetlenie interiéru získava ako stavebný materiál čoraz väčšiu vážnosť nielen v oblasti riešenia administratívnych a obchodných centier ale aj rodinných domov a bytovej architektúry. Sklo môže byť číre, matné mliečne(leptané, pieskované alebo polepené fóliou),

Bezpečnosť a vhodnosť použitia v modernom stavebníctve rozdeľuje sklá na tvrdené (kalené) a vrstvené (lepené) z dvoch a viac vrstiev skla s jednou alebo niekoľkými vrstvami fólie.

dsc_0256_1_web.jpg

Tvrdené a rovnako aj vrstvené bezpečnostné sklo sú vynikajúcim prvkom pre bezpečnostné zasklievanie a dajú sa použiť aj v najnáročnejších architektonických návrhoch pri použití v horizontálnej, vertikálnej polohe alebo šikmého zasklenia. Práve vďaka týmto technológiam spracovania skla už nie je problémom bezpečnosť zdravia alebo priestoru, kde je použité a dostávame materiál
použiteľný aj pri extrémnych aplikáciach. 

 

 

frameless_partitions_removable_glass_front_57941_6161861.jpg frameless_glass_partitions.jpg 

Kontaktujte nás