Ohlasy

- firma CEVO, Bratislava - Ďakujeme za dodanie a montáž presklenej steny v našej zasadačke. Veľmi oceňujeme, komunikáciu, rýchlosť dodania a vyhotovenie na výbornej úrovni.

- p.Florek, Chorvátsky Grob - Čierna Voda - Dobrý deň, touto cestou sa Vám chcem poďakovať za dodanie, výmenu dvojkrídlových dverí a okna.V 12/2015 som mal vlámanie a zlodeji mi poškodili konštrukciu okien a dverí. Šikovný montážnik vybral a osadil nové dvere a okna bez poškodenia fasády. Zároveň kvalitne realizoval stavebné úpravy. Čo ma naviac potešilo, že práce boli urobené tak aby mne v budúcnosti nevznikali škody (napr. tepelne mosty...).

-p.Kysel, B.Bystrica - Dobrý deň, pozáručná oprava bola urobená výborne. Ďakujem pekne.

-p.Tylková, Bobrov - Objednala som si dvere - hliníkové s automatickým zatváraním, s bezpečnostným sklom. S konzultáciou ohľadom použitého materiálu, skiel, kovania a zamkom som bola maximálne spokojná, ako aj so samotnou montážou.Môžem odporučiť. Čistá práca, ďakujem.

-p.Haliaková, Bratislava - Pekne pozdravujem, chcem vyslovit velku spokojnost a vdacnost, naozaj ste ma milo prekvapili terminom dodania uplne nacas, sympatickymi montaznikmi, prijemnym pristupom a v neposlednom rade samotnym produktom - dvere vyzeraju vyborne! :)

- p.Sochová, Oravské Veselé - Nahlásená reklamácia, mi bola obratom odstránená, som spokojná s rýchlosťou vybavenia aj kvalitou vybavenia.

- p.Gabara, Tvrdošín - Som spokojný s dodanou garážovou bránou Lamelland, aj s celkovým prístupom firmy Slovfornet od jej objednania, dodávku a montáž - doporučujem.

- p. Šišová, Modra - Chcem sa Vám poďakovať za Vašu ochotu, poslať mi sadu na ošetrovania plastových okien Fenosol. Docestovala akurát načas, práve som mala naplánované, že sa pustím do umývania okien po zatepľovaní.  Som veľmi spokojná, čistiaca emulzia nesklamala. Ďakujem  ešte raz za Vašu mimoriadnu ochotu. Prajem Vám veľa úspechov. :)

- rodina Oselských, Zubrohlava - sme veľmi spokojní, prekvapila nás rýchlosť vybavenia, objednania a doručenia žaluzií, a to už v predvianočnom čase.
__________________________________________________________________________________________________________________________
*Poznámka: vyjadrenia zákazníkov tu uvedené zodpovedajú skutočnému vyjadreniu zákazníkov, nie sú pozmeňované, ani nijako upravované, a sú zverejné s ich súhlasom.