Rolety

Textilné (interiérové)

osádzané na krídlo

Vnútorná látková roletka je clona určená pre zatienenie miestností pred priamymi slnečnými lúčmi. Je vhodná do rodinných domov, bytov a kancelárií. Jedná sa o kazetovú, vnútornú látkovú roletku s hliníkovým krytom návinu a s možnosťou bočných hliníkových krycích líšt, ovládanú samoaretačnou retiazkou. Túto roletku je vhodné montovať na rám plastových okien, respektíve na okennú zasklievaciu lištu.
Roletku tvorí pevný kryt návinu a krycie lišty z extrudovaného hliníku, ktoré dovolujú s použitím vhodnej látky vytvoriť zatemňujúcu clonu s minimálnym presvietením a tak ochráni nielen váš interiér, ale i vaše súkromie. Box a lišty roletky sú ponúkané ako v základných farbách, tak i v imitácii dreva, aby esteticky doplnily akýkoľvek interiér vášho domu či bytu. Samoaretačné retiazkové ovládanie umožňuje nastaviť roletku v akejkoľvek pozícii bez ďalšieho aretovania retiazky k rámu okna.

 

 

 

 

 

osádzané na stenu alebo strop

Interiérová roletka je tieniaca clona určená k ochrane miestnosti pred priamym slnečným žiarením. Je vhodná do kancelárskych budov, úradov, bánk, nemocníc a pod.
Jedná sa o veľmi jednoduchú konštrukciu bez navíjacieho boxu a bočného vedenia. Látka je navíjaná na hliníkový extrudovaný hriadeľ o priemere 34mm. Hriadeľ je uchytený v bočných držiakoch, ktoré môžu byť kotvené v smere strop alebo stena. Zakončenie látky je prevedené hliníkovým extrudovaným profilom gulatého prierezu. Zariadenie je odolné proti nepriaznivým vplyvom, ako je vlhkosť, prach i proti mechanickému poškodeniu.
 

Vzorky roliet nájdete aj osobne v našej kancelárii TU

Kontaktujte nás