Zimné záhrady, Terasy

Bez_n__zvu__3_.png

 

 

 

 

 
  Zimné záhrady s celoročným použitím
, teda aj v zimných mesiacoch, by mali mať vysoké termo-izolačné vlastnosti.  Nevyhnutnosťou je prerušený tepelný most, čím nedochádza k roseniu skiel a úniku tepla. Vykurovanie zimnej záhrady vďaka dvoj izolačnému sklu stien a strechy nie je príliš nákladné. Môže sa však voliť aj menej nákladná strecha s komôrkovým polykarbonátom (lexan).
 Bez_n__zvu54__1_.png

 

 

 

Hliníkové konštrukcie zhotovíme vo farbách rôznych odtieňov (RAL), alebo v imitácií dreva, prípadne eloxovaním (upravený povrch, čím sa predlžuje životnosť farby).

45.png

 

 

 
 
Výhody hliníkovej konštrukcie
- žiadna následná údržba
- nízka roztiažnosť materiálu
- vysoká odolnosť: nehrdzavie, nezvetráva sa
- farba ostáva nezmenená aj pri klimatických zmenách
- montovaná, nie zváraná  konštrukcia, dá sa kedykoľvek rozobrať
- možnosť presvetlenia použitím priehľadných lexanových či sklenených striech
- vysoko kvalitné certifikované hliníkové systémy ALIPLAST 

Bez_55.png

 

52.png

 

 

 

 

 

 

MEDZI NAJVIAC POUŽÍVANÉ KONŠTRUKCIE ZIMNÝCH ZÁHRAD A ZASTREŠENIA TERÁS PATRIA:

  •  ALIVER 1000
    654.png

 

 

 

Je hliníkový profil na jedno a dvoj sklonové tepelne izolované zastrešenia. Rozpätie zastrešenia je 2,5 m za predpokladu použitia polykarbonátu a 2 m zo sklom. Tento systém je obľúbený pre svoju jednoduchosť a praktickosť pri montáži. POUŽITIE: strechy zimných záhrad v rodinných domoch, pyramídové strechy.

  • ALIVER 2000+
    652.png

 

 

 

Ide o jedno a dvoj sklonové tepelne izolované zastrešenia. Rozpätie zastrešenia je cca 6 m za predpokladu použitia polykarbonátu a cca 5 m so sklom, pri použití vlastných zosilovacích prvkov. Do systému je možné umiestniť strešné okná, ktoré sú užitočné pri vetraní. POUŽITIE: strechy zimných záhrad v rodinných domoch, pyramídové strechy.

Kontaktujte nás